Kristen Stewart Turkey Fan Club 2010©
Selena Gomez, Taylor Lautner'la aşk dedikoduları hakkında konuştu 1z37xx0
Selena Gomez, Taylor Lautner'la aşk dedikoduları hakkında konuştu 1z37xx0
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Selena Gomez, Taylor Lautner'la aşk dedikoduları hakkında konuştu

YazarMesaj
Arrogant~
Administratör
Administratör
Arrogant~

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 129
<b>Yaş</b> Yaş : 31
<b>Nerden</b> Nerden : Ankara
<b>Lakap</b> Lakap : Buzlar Kraliçesi

Kişisel Güç
Rütbe Gücü Rütbe Gücü:
Selena Gomez, Taylor Lautner'la aşk dedikoduları hakkında konuştu Imgleft500/500Selena Gomez, Taylor Lautner'la aşk dedikoduları hakkında konuştu Emptybarbleue  (500/500)

Selena Gomez, Taylor Lautner'la aşk dedikoduları hakkında konuştu Empty
MesajKonu: Selena Gomez, Taylor Lautner'la aşk dedikoduları hakkında konuştu   Selena Gomez, Taylor Lautner'la aşk dedikoduları hakkında konuştu EmptyÇarş. Haz. 09, 2010 11:00 am

"O gerçekten iyi bir adam." dedi Seventeen magazine Selena Gomez.

Selena ,aylar boyunca söylentilerle ikilinin çıktığı konusunun gerçekliğine rağmen onun Taylor Lautner'le ilişkisinin doğası hakkında nazlı davranıyor.
Selena Gomez sonunda, sessizliğini bozdu , ve Seventeen'le bir görüşmede onların iddia edilen aşkının hakkında konuştu:

"O gerçekten iyi bir adam. Ama ben yüzde yüz yalnızım ve bu, bir süre bu şekilde devam edecek" dedi.

"Alacakaranlık"'da Jacob Black'i canlandıran Taylor'la , Selena, ilk karşılaşmalarının, daha önce bu yıl Vancouver'de meydana geldiğini söyledi.
Kanada'da, taylor, "Yeniay" çekimlerindeyken , Selena, "Ramona ve Beezus" filminin çekimlerindeydi.

Biraz da ayrıntıları ekledi, "Kristen [Stewart], benim otelimde kalıyordu. Taylor onu ziyaret etmek istediği zaman, lobide koşuyorduk — ve biz sonra buluşmaya son verdik."

"Mesela öğle yemeğine çıkacaktık, ama ben onu paparazilerin gözlediğini biliyordum tabii beni de.Bundan dolayı biz dışarıya çıkmamayı istedik, bovlinge gideriz mesela. Ama yinede insanlar bizim hakkımızda çılgın düşüncelere kapıldılar"

Ve şöyle bitiriyor: "O çok tatlı. Taylor beni mutlu ediyor. Sebebini bilmiyorum."

Taylor'la onun söylentiye dayanan ilişkisinin hakkında Selena'nın röportajı, gelecek Salı, 11 Ağustos'ta satışa ilerleyecek olan Seventeen'in Eylül ayında yer alacak.
http://kristenstewart.roll.tv

Selena Gomez, Taylor Lautner'la aşk dedikoduları hakkında konuştu
1 sayfadaki 1 sayfası