Kristen Stewart Turkey Fan Club 2010©
Taylor Teen magazine dergi çevirisi 1z37xx0
Taylor Teen magazine dergi çevirisi 1z37xx0
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Taylor Teen magazine dergi çevirisi

YazarMesaj
Arrogant~
Administratör
Administratör
Arrogant~

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 129
<b>Yaş</b> Yaş : 32
<b>Nerden</b> Nerden : Ankara
<b>Lakap</b> Lakap : Buzlar Kraliçesi

Kişisel Güç
Rütbe Gücü Rütbe Gücü:
Taylor Teen magazine dergi çevirisi Imgleft500/500Taylor Teen magazine dergi çevirisi Emptybarbleue  (500/500)

Taylor Teen magazine dergi çevirisi Empty
MesajKonu: Taylor Teen magazine dergi çevirisi   Taylor Teen magazine dergi çevirisi EmptyÇarş. Haz. 09, 2010 11:13 am

neden bayanlar jacob'ı seviyor ?

"eğer o bir erkekle yakın bir arkadaşlıktan hoşlanıyorsa ona herşeyi söyleyebilmeye müsait olmalı ve sonra bu arkadaşlık yavaşça daha fazlasına dönüşmeye başlar
17 yaşındaki aktör durup gülüyor "son zamanlarda kendimi çok fazla dönüşmek kelimesini kullanırkan buluyorum çünkü jacob'ın yaptığı şey bu "

taylor'ın karakterinin kasımdaki new moon'da birkaç değişiklik geçirdiğini söylemek bir spoiler sayılmaz .trailer'ları izleyen ve kitapları okuyan herkez bilir ki jacob black bir kurtadam.
ve bu değişiklikler taylor'ın rolü kendinde tutmak için yaptıkları-dediği üzere " spor salonuna gitmek ,özel bir çalıştırıcı tutmak
doğru yemekleri yemek ve onlardan çok fazla yemek" keza apacık belli.
MTV movie awards'da gösterilen trailer'da taylor lautner'ın t-shirst'süz 2 saniyelik görüntüsü seyirciye sanki roller coaster'daymışlar gibi çığlık attırdı.tüm bu yaltaklanmaların başından gitmesine
izin vereceğinden değil" "bence hayranlar jacob'ı kim oynasa onu severdi ben sadece şansı yakalayan kişiyim. "
taylor oyunculuk işine dolambaçlı yollardan girdi. çocuk olarak Michigan'da büyüdü ve xtreme savaş sanatları denen şeyde rekabete başladı.
ki bunu "neredeyse jimnastik,bir rutinde yaparsınız ama bunda çok fazla tekme,yumruk ve takla var "diye tanımlıyor. ve bunda oldukça iyi olduğunu farketti.zamanla yaşında bunu bıraktı-13 yaşında 4 kere dünya şampiyonu olmuştu.
taylor'a show işine girmesini tavsiye eden onun hollywood temelli karate koşuydu.""ilk başta ben ilgilenmemiştim ama o onun evinde birkaç hafta kalabileceğimi birkaç menajerle tanışabileceğimi ve seçmelere katılabileceğimi söyledi."
o ayın sonunda taylor" bayılmıştım . gerçek hayatta yapacaklarımın tam tersi rolleri almak? bu hala benim en sevdiğim şey."

şimdi taylor LA'in 1 saat dışında ailesiyle birlikte yaşıyor,ancak mesafe paparazzileri vazgeçiremiyor
"evimin dışında kamp kuran 12 araba vardı" diyor" asla gerçekten buna alışamazsınız çünkü yaptığınız herşeyin insanlar tarafından resimlenmesi
normal birşey değildir. sadece sizi etkilememesini sağlamayı deneyebilirsiniz."
makaleler ve yalan dedikodular twilight cast'ı için şimdi normal. taylor ve diğer oyuncular şimdiden eclipse'in çekimlerine başladılar.

ona yazın başında disney yıldızı selena gomez ile yaşadığı romantizmi sorduğumuzda " o harika bir kız "diyor kristen ve robertta aşk üçgenine katılıyor o sadece gülüyor "bu çılgınca ama fanlar yardım ediyor onlar motivasyonun büyük bir parçası "
bir çift geniş gözlü küçük kız kardeşin kendinden geçmiş gibi bakarak onun masasına gelmesini işaret ederek "evde hepimiz team jacob'ız "diyor annesi
http://kristenstewart.roll.tv

Taylor Teen magazine dergi çevirisi
1 sayfadaki 1 sayfası